Polecamy naszą zaprzyjaźnioną firmę transportową, która w swojej ofercie ma busy do Danii. ERGO Travel od wielu lat podróżuje po Europie i przewozi ludzi oraz paczki i inne rzeczy. Znamy ich usługi od dawna, dlatego polecamy tę firmę wszystkim potrzebującym transportu.

Gwarancja komfortowej podróży do Danii

Dobrze wiemy, że ERGO Travel posiada nowe pojazdy z dodatkowym wyposażeniem, które sprawdzają się w dalekich trasach. W swojej ofercie mają busy do wielu miast w Danii z 13 województw w Polsce. Aby wyruszyć z nimi w podróż wystarczy zarezerwować bilet, co nie wymaga wiele czasu.Wystarczy wejść na stronę busdodanii.pl i wypełnić zamieszczony formularz. Drugą opcją jest rezerwacja telefoniczna, wystarczy zadzwonić pod nr +48 735 230 001 lub wysłać SMS o treści “REZERWACJA”, a pracownik firmy oddzwoni w godzinach pracy biura. ERGO Travel kursuje kilka razy w tygodniu w obydwu kierunkach, można zarezerwować bilet na dowolny dzień tygodnia.

Dni wyjazdów ERGO Travel:

Busy z Polski do Danii: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota.
Busy z Danii do Polski:środa sobota, niedziela.

Podróż Door to Door

Busy do Danii i Polski zapewniają wygodną podróż spod adresu poda dres bez dodatkowych kosztów. Podczas rezerwacji wystarczy podać adres, spod którego chce się wyruszyć w podróż i adres, pod który planuje się dojechać firma na tej podstawie planuje trasę. Busy Polska Dania przyjadą po Ciebie na miejsce, uprzedzając wcześniej o dokładnej godzinie przybycia.

Oferta ERGO Travel

Ta firma w swojej ofercie ma również inne usługi. Zamówisz u nich paczki do Danii, przeprowadzki a nawet transport motocykla. Wszystkie usługi są dostępne pod telefonem i online. Każdy transport dobywa się w systemie Door to Door. Zamawiając przeprowadzki do Danii i Polski pamiętaj aby zrobić to z wyprzedzeniem, aby mieć pewność wolnego terminu.

Polecamy tę firmę wszystkim wybierającym się do Danii lub wracającym z Danii do Polski. Rezerwacja jest prosta, podróże odbywają się w systemie Door to Door, a satysfakcja gwarantowana.