Busy z Francji do Polski

Tanie busy z Francji do Polski z soboty na niedzielę

Ceny naszych biletów nie są wygórowane szczególnie biorąc pod uwagę fakt ile dajemy w zamian. Przejazdy do Polski w naszej ofercie to przyjemne podróże, ponieważ odbywają się bez przesiadek w systemie Door to Door. Bez dodatkowych opłat każdy może zabrać również bagaż do 30 kg. To jednak nie wszystko, gwarantujemy podróże w przyjaznych warunkach nowymi pojazdami z dodatkowym wyposażeniem. Na każdego czekają również korzystne promocje. Zabieramy w podróż zarówno pojedyncze osoby jak i całe rodziny oraz zorganizowane grupy, na które czekają zniżki.

Wyjazd: niedziela

Tutaj zarezerwujesz busa do Polski

busy z Francji do Polski

Przewóz osób Francja Polska

Warunki dotyczące przewozu osób z Francji

Warunkiem wyruszenia z nami w podróż jest rezerwacja biletu telefoniczna lub online. Należy pamiętać o potwierdzeniu rezerwacji internetowej w ciągu 12 godzin telefonicznie, tylko wtedy zostanie ona w pełni uznana i bus przyjedzie o czasie. Naszym warunkiem podróżowania busami Polska Francja jest również przestrzeganie regulaminu.

Lokalizacja i koszt przejazdu?

Oferujemy tanie busy z Francji do Polski. Każdego pasażera zabieramy bezpośrednio spod adresu, który wskaże przy rezerwacji i dowozimy pod drzwi domu. Usługa Door to Door jest zupełnie gratis. Ceny naszych usług zaczynają się od 330 zł za przejazd i mogą się nieco różnić, ponieważ bierzemy pod uwagę odległość, którą pokonuje pasażer. Zachęcamy do przeczytania artykułu Tanie busy do Francji, w którym poruszamy temat cen biletów.

 • Zadzwoń lub zarezerwuj online

  Aby zarezerwować busy z Francji do Polski wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełnić formularz rezerwacji.

 • Oddzwonimy w dniu wyjazdu

  Jesteśmy w stałym kontakcie, szczególnie w dniu wyjazdu. Zadzwonimy przed dojazdem pod adres z wyprzedzeniem.

 • Przyjedziemy pod adres

  To Ty decydujesz gdzie zaczyna się Twoja podróż. Wystarczy poprawnie zarezerwować bilet na busy Polska Francja.

 • Zawieziemy Cię gdzie chcesz

  Z nami dojedziesz bezpośrednio pod adres, który wskażesz przy rezerwacji bez przesiadek i dodatkowych stresów.

Szukasz przeprowadzki do Polski?

Przewóz osób Francja Polska to nie wszystko co mamy do zaoferowania, zajmujemy się również przeprowadzkami. Dbamy o to, aby wszystkie powierzone nam rzeczy zawsze docierały w nienaruszonym stanie i na czas. Wiemy jak duże znaczenie mają dla naszych klientów przedmioty i właśnie dlatego pomagamy przewieźć wszystko spod adresu pod adres. Wszystkich zainteresowanych przeprowadzkami z Francji do Polski zapraszamy do kontaktu. Wystarczy zarezerwować termin. Organizujemy szybkie i bezproblemowe przeprowadzki bezpośrednio do celu. Z nami wszystko uda się na czas! 😉

Chcesz wysłać paczkę usługą busy z Francji do Polski?

Wysyłanie paczek za naszym pośrednictwem jest łatwe i przyjemne, wystarczy skontaktować się z nami, zamówić przewóz paczki, a my zajmiemy się resztą. Usługa odbywa się w systemie Door to Door, więc nie naraża naszych klientów na dodatkowe koszty pieniężne oraz tracenie czasu. Przesyłki dowozimy do rąk odbiorcy w ciągu 48 godzin od odbioru z rąk nadawcy. Bardzo dbamy o każdy powierzony nam pakunek ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu wycenienia przesyłki oraz umówienia się na konkretny termin.