bus Francja

Na rynku transportowym jest wiele firm świadczących usługi busy do Francji i Polski. Co przemawia za wyborem właśnie nas? Przedstawimy kilka powodów, które uważamy za najważniejsze.

5 powodów dla których warto wybrać FR Bus Francja

Wszystkie podróże oraz inne usługi organizujemy z myślą o naszych klientach, dlatego stawiamy na najwyższą jakość. W kilku słowach opowiemy o najważniejszych zaletach usług FR Bus Francja.

  1. Door to Door – Każda zamówiona u nas usługa odbywa się spod adresu pod adres i to klient wybiera, gdzie zaczyna się usługa i gdzie kończy. Podania adresów wymagamy przy rezerwacji, dzięki temu możemy zaplanować trasę, którą pojedzie bus do Francji lub Polski.
  2. Nowe pojazdy – Postawiliśmy na nowe samochody, ponieważ dają gwarancję bezawaryjności, bezpieczeństwa i komfortu. Zależy nam na tym, aby nasi pasażerowie byli zrelaksowani podczas podróży.
  3. Cena usług – Dbamy on to, aby ceny naszych usług nie były wygórowane. Każdy bilet oraz usługę transportu wyceniamy indywidualnie na podstawie odległości i zakresu prac.  Zależy nam na tym, aby nasza firma FR Bus Francja była ogólnodostępna i spełniała potrzeby klientów.
  4. Rezerwacja – Jest łatwa i nie zajmuje wiele czasu. W celu zarezerwowania biletu na busy Polska Francja lub innych usług wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz, który należy potwierdzić telefonicznie.
  5. Profesjonalna obsługa – Dbamy o to, by nasi pasażerowie czuli się z nami dobrze i bezpiecznie. Jesteśmy w stałym kontakcie i informujemy o dokładnej godzinie przybycia. Cenimy czas i potrzeby naszych klientów, dlatego staramy się skrócić czas podróży do minimum z jednoczesnym zachowaniem odpowiednio długich postojów.

Podsumowanie

Przedstawiliśmy kilka 5 najważniejszych powodów potwierdzających, że warto wybrać nasz bus do Francji.  Gwarantujemy, że są to najlepsze usługi na rynku w cenie na każda kieszeń. Jesteśmy do świadczoną firmą, słuchamy naszych klientów i dokładamy wszelkich starań by podróżowało im się komfortowo.

Zapraszamy do rezerwacji naszych usług. Bus Francja Polska kursuje kilka razy w tygodniu. Masz pytania? Zadzwoń do nas!