Busy do Francji i Polski – FAQ

Każdego dnia dostajemy mnóstwo pytań dotyczących naszych usług, dlatego odpowiemy na te najważniejsze. W oparciu o swoje doświadczenie oraz system pracy udzielimy najważniejszych informacji. Usługę busy do Francji i Polski świadczymy od dawna, dzięki temu wiemy dokładnie czego potrzebują nasi pasażerowie w trasie i jak organizować podróże, by były szybkie i bezpieczne. Jeśli rezerwując nasze usługi masz wątpliwości, zapoznaj się z pytaniami i odpowiedziami, które dostarczą Ci wielu niezbędnych informacji. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod nr. 519 775 885 lub online z pośrednictwem formularza. Odpowiedzi na zadawane nam pytania udzieliśmy również w jednym ze swoich wpisów na blogu pod tytułem: Bus do Francji – najczęściej zadawane pytania.

Co gwarantują busy do Francji?

Komfort

Wygodne fotele i zadbane wnętrze zapewniają przyjemną podróż. Dodatkowo atmosferze sprzyja dodatkowe wyposażenie, które zapewnia rozrywkę w trasie.

bezpieczeństwo

Busy do Francji wyposażyliśmy w siedzenia z pasami bezpieczeństwa. Dodatkowo zamontowaliśmy kontroler prędkości, który przeciwdziała brawurze za kierownicą.

cena

Cena każdego biletu jest kalkulowana indywidualnie na podstawie odległości, którą pokonuje pasażer. Jednocześnie koszt jest taki sam w obydu kierunkach.

System Door to Door – jak działa i czy jest dodatkowo płatny?

To wygodna opcja podróżowania, która zapewnia przejazd spod adresu pod adres. Zamawiając busy do Francji i Polski należy podać dokładne adresy, dzięki temu można mieć pewność, że podróż odbędzie się spod drzwi domu bezpośrednio na miejsce. Jest to bezpłatna opcja, którą zapewnia zakup biletu. Podróże Door to Door gwarantują oszczędność czasu i pieniędzy.

Czy z usługi busy do Francji mogą korzystać zorganizowane grupy?

Z naszych usług może skorzystać każdy. Podróżujemy 7-osobowymi busami, ale jeśli jest taka potrzeba, z jedną grupą osób może wyruszyć kilka pojazdów. Zapewniamy przejazd wycieczkom szkolnym, delegacjom z pracy, oraz innym zorganizowanym grupom. Busy z Polski do Francji wyjeżdżają w każdy piątek, natomiast busy do Polski w każdą niedzielę. Przy rezerwacji grupowej jesteśmy w stanie dostosować dzień wyjazdu do indywidualnych potrzeb. W przypadku podróżowania w wiele osób rezerwacji warto dokonać z wyprzedzeniem.

Jak wygląd podróż na trasie Polska – Francja?

Każdy z naszych wyjazdów jest planowany z wyprzedzeniem. Możesz mieć pewność, że przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres i zawieziemy tam, gdzie potrzebujesz. Nasze busy do Francji i Polski są dobrze wyposażone, dzięki temu czas w nich mija przyjemniej. Podczas trasy zatrzymujemy się na małe postoje zgodnie z potrzebami pasażerów oraz na jeden dłuższy z myślą o gorącym posiłku.