Organizując swoje usługi mocno skupiliśmy się na komforcie. Wiele lat spędzonych w branży transportowej pozwoliło nam stworzyć markę, która zapewnia wygodne przejazdy bezpośrednio pod adres. W tym wpisie pokażemy dlaczego nasze busy Polska Francja są komfortowe.

Co zapewnia komfort? Wszystko o usłudze busy Polska Francja

Przez wiele lat podróżowania busem poznaliśmy dokładnie warunki, które powinna zapewniać porządna firma. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzeba w trasie. Dobre warunki i bezpieczeństwo to podstawa. Nasze busy do Francji są nowe i zadbane. Postawiliśmy na model Sprinter marki Mercedes, który zapewnia dużą przestrzeń dla pasażerów oraz załadunkową. Wewnątrz pojazdów znajduje się wszystko, czego potrzeba w dalekich podróżach, między innymi  klimatyzację, ogrzewanie, oświetlenie i radio. Pojazd to jednak nie wszystko. Busy Polska Francja zaopatrzyliśmy w bezpłatny system Door to Door, co oznacza, że każdy podróżujący z nami pasażer wyjeżdża spod drzwi domu i jest dowożony bezpośrednio na miejsce. Jest to duża wygoda, ponieważ nie trzeba szukać dodatkowych przejazdów.

Wygoda to nie tylko przyjemne wnętrze, dlatego tak wiele uwagi skupiamy na szczegółach. Każdą trasę dokładnie planujemy, co pozwala na określenie czasu dojazdu z góry. Każdy postój jest przewidziany i odbywa się w miejscu, gdzie bez problemu można spełnić najważniejsze potrzeby. Nawet przerwa obiadowa jest z góry zaplanowana i odbywa się zawsze w sprawdzonym miejscu, gdzie jest wile smacznych dań do wyboru, a ceny odpowiednie na każą kieszeń.

Nie możemy zapomnieć, że busy Polska Francja to również obsługa. Postawiliśmy sobie za cel przyjazne relacje z klientami, dlatego wybór pracujących u nas osób jest ukierunkowany między innymi na zdolność nawiązywania kontaktów. Osoby obsługujące nasze linie telefoniczne zawsze chętnie odpowiadają na pytania, natomiast nasi kierowcy służą pomocą w każdej sytuacji.

Podsumowanie komfortu naszych usług

Na koniec kilka słów o tym, dlaczego nasze usługi stworzyliśmy właśnie na takich zasadach. Zależy nam na tym, aby w naszych busach każdy czuł się dobrze i swobodnie. Dbamy również o to, każdy na miejsce dojeżdżał niezmęczony i gotowy na kolejny dzień.