Paczki do Francji

Wysyłaj paczki do Francji FR busem

Korzystaj  w pełni z gamy naszych usług busy do Francji i Polski i wysyłaj paczki bliskim tanio i szybko. Każdą przesyłkę przewozimy spod adresu pod adres wskazany przy rezerwacji. Ze starannością dbamy o każdy powierzony nam bagaż. Przewozimy towary różnego rodzaju zgodnie z zapotrzebowaniem osób korzystających z naszych usług. Z nami przewieziesz zarówno paczkę, bagaż, motocykl, rower, a nawet sprzęt RTV i AGD. Powierz nam swoją przesyłkę, a gwarantujemy Ci, że dotrze bezpośrednio na miejsce w planowanym terminie.

Tutaj zgłosisz przesyłkę

paczki do Francji

Informacje na temat przewozu osób

Jak wysłać przesyłkę do Francji lub Polski?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub online, wybrać kierunek, termin i adresy nadawcy oraz odbiorcy. Kolejnym krokiem jest odpowiednie zapakowanie przesyłki, oznakowanie i przekazanie nam w ustalonym terminie. To bardzo proste i przyjemne rozwiązanie.

Co mogę wysłać?

Paczką do Francji możesz wysłać wszystko co potrzebujesz. Zabieramy zarówno paczki spakowane w pudełka jak i torby oraz walizki. Należy pamiętać, że w pakunku nie mogą znajdować się wyroby tytoniowe oraz alkoholowe – zastrzegamy sobie prawo do nieprzewożenia takich towarów.

 • Zgłoś przesyłkę

  Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie by mieć gwarancję, że przyjedziemy odebrać przesyłkę w wyznaczonym terminie.

 • Zadzwoń do nas

  Skontaktuj się z nami by omówić szczegóły. Jesteśmy stale do dyspozycji i chętnie udzielamy informacji na temat naszych usług.

 • Przyjedziemy pod adres

  Każdą przesyłkę odbieramy bezpośrednio z rąk nadawcy z miejsca wskazanego przy rezerwacji transportu.

 • Dostarczymy na miejsce

  Paczki do Francji busem dowozimy prosto do rąk odbiorcy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Jak poprawnie pakować paczki Polska Francja?

Pakunki, które zabiorą nasze busy do Francji muszą być odpowiednio przygotowane. Podczas pakowania należy pamiętać o tym jak długą trasę muszą przebyć, szczególnie jeśli planujesz przekazać żywność lub delikatne rzeczy. Aby paczki do Francji busem dotarły bez szwanku udzielamy kilku podstawowych porad jak je spakować.

 • Pierwsza porada: wybierz pudełko, walizkę lub torbę o wielkości odpowiadającej ilości przekazywanych rzeczy.
 • Druga porada: zabezpiecz kruche przedmioty np. papierem lub folią bąbelkową.
 • Trzecia porada: wypełnij bagaż do końca np. papierem lub folią by rzeczy wewnątrz nie przemieszczały się podczas transportu.
 • Czwarta porada: jeśli w przesyłce znajdują się delikatne rzeczy oznacz ją z każdej strony.