Profesjonalna obsługa przeprowadzek do Francji

Tanie przeprowadzki do Francji z Polski

Wyjątkowa oferta przeprowadzki do Francji w systemie Door to Door stworzona z myślą o Twoich potrzebach.

Branżą transportową zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu organizacja przewozów na trasie Polska Francja jest dla nas o wiele łatwiejsza. Dobrze poznaliśmy branżę oraz zapotrzebowania klientów i w ten sposób busy do Francji zapewniają dodatkową usługę przeprowadzek. Postaraliśmy się, aby oferowana przez nas usługa była wyjątkowa i zapewniała pełną pomoc w zmianie miejsca zamieszkania. Przeprowadzki do Francji są zawsze wyzwaniem, my jesteśmy w tym doświadczeni i pomożemy każdemu w potrzebie. Nasza oferta opiera się głównie na przewiezieniu rzeczy, ale to nie wszystko, zapewniamy również załadunek i rozładunek. Co ważne, usługa odbywa się zawsze w systemie Door to Door. Adresy należy podać podczas rezerwacji terminu. Transport do Francji, który oferujemy można zarezerwować telefonicznie lub online. Jesteśmy elastyczni, dzięki temu usługa może odbyć się w dowolnym terminie.

Rezerwacja 7 dni w tygodniu

Wybierz jeden z wygodnych sposobów rezerwacji przeprowadzki do Francji.

Rezerwacja telefoniczna

tel. 519 775 885

pon-sob 8.00-18.00

nd 9.00-15.00

Rezerwacja online

dostępna 24/7

rezerwuj online

Cena przeprowadzki do Francji

Przeprowadzka, to usługa, która jest wyceniana indywidualnie za pomocą wewnętrznego kalkulatora. Główny wpływ na cenę ma odległość oraz waga załadunku. W celu zarezerwowania terminu oraz sporządzenia indywidualnej wyceny wystarczy skontaktować się telefonicznie lub online. Zalecamy rezerwację terminu z wyprzedzeniem, dzięki temu będziemy w stanie wszystko dokładnie przygotować,a usługa będzie o wiele sprawniejsza.

Jak przygotować się do przeprowadzki Polska Francja?

Podstawą jest wybranie rozsądnego terminu (w którym będzie możliwość spakowania wszystkiego) i rezerwacja usług. Należy pamiętać o tym, aby wszystkie meble, sprzęty RTV i AGD oraz drobne rzeczy były odpowiednio zapakowane. Sposób zabezpieczenia przewożonych rzeczy zapewni im bezpieczeństwo podczas przejazdu. Usługa odbywa się w systemie Door to Door.

Dodatkowe usługi przy wyborze FR Bus

Podczas zamawiania przeprowadzki do Francji można zamówić również usługę pakowania. Jest to opcja dodatkowo płatna, ale gwarantuje profesjonalnie zabezpieczone sprzęty i rzeczy przed zniszczeniem w drodze. Usługa pakowania to również wygoda i oszczędność czasu dla klienta. Powierzone nam rzeczy są ubezpieczone na czas przejazdu. Zapewniamy prostą formę reklamacji jeśli mimo naszych starań coś ulegnie uszkodzeniu.