Przeprowadzki Polska Francja

Organizujemy przeprowadzki Polska Francja w pełnej obsłudze.

Z myślą o potrzebach naszych klientów uruchomiliśmy przeprowadzki Polska Francja. Od teraz każdy za naszym pośrednictwem może bez przeszkód zmienić kraj zamieszkania. Choć wydaje się to trudne, my znacznie ułatwiamy to przedsięwzięcie. Pomagamy zorganizować wszystko od podstaw, doradzamy jak się spakować i jaki wybrać termin. Warto pamiętać o tym, że część rzeczy można kupić na miejscu i warto w tym momencie zrobić segregację tego, co opłaca się zabrać. Z nami przewieziesz wszystko, czego potrzebujesz nową kanapę, starą szafę, a nawet ulubionego fikusa. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub online w celu wyceny. Busy do Francji możesz zarezerwować na każdy dzień tygodnia.

Oferujemy wynajem całego busa z kierwocą

Co planujesz przewieźć?

przeprowadzki Polska Francja

Przewóz mebli

Przewozimy meble każdego rodzaju: kanapy, fotele, stoły, stoliki, krzesła, szafy i szafki – wszystko, czego potrzebujesz. Od teraz możesz cieszyć się swoimi meblami w każdym  miejscu.

przeprowadzki do Polski, Francji

Transport RTV i AGD

Zabierz ze sobą swój telewizor, zmywarkę, pralkę i inne sprzęty. Nie musisz kupować nowych na miejscu, przewieziemy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz sprawnie i szybko.

transport busem z Francji do Polski, rowery, RTV, AGD, meble

Transport rowerów

Zabierz swój ulubiony rower ze sobą, a może chcesz zrobić komuś prezent? Przewieziemy wszystko bezpośrednio na miejsce, wystarczy, że zamówisz transport.

przewóz motocykli, skuterów, rzeczy

Przewóz motocykli

Przewozimy nie tylko motocykle, ale również skutery i kłady. Zmów transport do Francji i czekaj na nasz przyjazd. Dowieziemy wszystko w idealnym stanie.

Jak przygotować się do Przeprowadzki Polska Francja?

Pierwszym ruchem jest kontakt z nami, wybór terminu i rezerwacja transportu. Kolejnym krokiem jest spakowanie rzeczy, mebli i sprzętu, który ma zostać przewieziony, należy zrobić to w taki sposób, by nie uszkodziły się podczas trasy. Gdy już wszystko jest gotowe w omówionym terminie, wkraczamy my i załadowujemy wszystko do busa. Kolejnym etapem jest trasa i dojazd na miejsce. Prawda, że łatwe? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i omówić szczegóły oraz wycenić przeprowadzkę.

Zakres wykonywanych usług w ramach przeprowadzki

Zobacz jak wiele możemy dla Ciebie zrobić w jednej usłudze:

  • Transport busem typu blaszak o większej i mniejszej przestrzeni załadunkowej. Wszystkie samochody przystosowane są do przewozu mebli, sprzętu RTV i AGD, a także rowerów, motocykli i całych palet.
  • Możemy spakować Twoje rzeczy w ramach usług pakowania,
  • Dysponujemy materiałami do pakowania takie jak: kartony, folie pęcherzykowe, taśma klejąca,
  • Załadujemy i rozładujemy przedmioty do transportu,
  • W ramach usługi montażu i demontażu możemy pomóc w skręceniu i ustawieniu mebli.